Pobyt w słonecznym kraju słynącym z malowniczych widoków, toskańskich pejzaży, urokliwych wysp i aromatycznej pizzy – czyż nie brzmi jak wymarzone wakacje?

Włochy – co kryje w sobie niezwykły kraj o kształcie buta?

Włochy – różnorodne, piękne i słoneczne, a do tego nie tak bardzo oddalone od Polski jak np. Hiszpania czy Portugalia – stały się jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów krajów. Latem można beztrosko wylegiwać się na plażach, zakosztować w morskich specjałach, a w sezonie zimowym oddać białemu szaleństwu. Włochy oferują pod dostatkiem rozmaitych kurortów i malowniczych miasteczek, w których można się zaszyć z dala od tłumów.

Nasz serwis powstał z myślą o Tobie – doradzimy Ci, jak spędzić we Włoszech cudowny czas, zależnie od preferencji. Szukasz najlepszych plaż, malowniczych regionów, tętniących życiem kurortów z kultowymi klubami? A może wolisz spacery i aktywne spędzanie czasu? Opiszemy włoskie wyspy i ich największe atrakcje, a także idealne na rodzinny wypoczynek włoskie zakątki. Znajdzie się też coś dla par oraz singli – np. Rzym, Wenecja czy Neapol – które trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu.

Włochy to kwintesencja dobrej zabawy, parki rozrywki, głośne dyskoteki, trasy rowerowe i narciarskie, Alpy na czele z Mont Blanc, piaszczyste plaże z rajskimi zatokami, turkusowe morze, miasteczka na wzgórzach, pyszna kuchnia obejmująca dużo więcej niż pizzę i spaghetti, najlepsze lodziarnie, miasta sztuki, ważne zabytki, wspaniała architektura…